3 Ağustos 2015 Pazartesi

Blog Sahipsiz Kalmasın Temalı  Herkese selamlaaar! Ne zamandır yazmıyordum değil mi? u.u Yapılacak işlerim vardı -ki hala var- onları bitirmeye uğraşıyorum. Aslında boş boş oturmaktansa etrafta koşturmak daha cazip geliyor. Neyse işte üniversite için bir yere kapak atabildim -eh istediğim bir yer değil ama nefret edeceğim bir yerde değil- ve gidiyorum artık bu şehirden. u.u Gittik bir yer tuttuk hemen. O sıcakta öyle çok yer gezdim ki beynim durdu artık üstelik o şehri de hiç bilmiyordum, ilk kez gittim ve beğendim güzel yermiş. Bir oda arkadaşım olacakmış umarım manyağın teki çıkmaz. Şu ana kadar hiç aileden ayrılmadığım için hiç tanımadığım insanlarla tek çatı altında yaşama düşüncesi garip geliyor. u.u
   Her neyse bir apartı geziyorduk aslında bayağı güzeldi. Bizi gezdiren adam odaları gösterirken bir yandan da bir şeyler anlatıp duruyor. Neymiş efendim aparta geç gelen kızların gizlice ailelerini arıyorlarmış "Kızınız uygunsuz davranıyor." diye. Bak sen! Şu kendini ahlak bekçisi sanan olur olmaz milletin yaşantısına karışan insanlardan nefret ederim. Lan ilkokulda değiliz ki! Hepimiz reşit bireyleriz. Sana mı kaldı beni aileme şikayet etmek lan? "Bağzı gızlar da çog abartiyür. :(" Hadi ordan. (Adam bunları anlatırken annem ve babamın içtenlikle onaylaması da ayrı mesele tabii.) Ben gece klubüne gidip sabaha kadar takılacak son insanım ama bu tür düşünceler hiç hoşuma gitmiyor. Aynı şekilde makyaj yapmıyorum, çok gezmiyorum vs. diye bana "hanım hanımcık saf ve temiz aile kızı" imajını yapıştırmaları çok komik geliyor absbdb İnsanları etiketlemeden bir durun be kardeşim. Bana herhangi bir rahatsızlık vermedikten sonra istediğini yapabilir.
 Her neyse. Boş zamanlarımda ne yapıyorum? Hayatımın en verimsiz zamanlarını geçiriyorum. :D Oyun oynamak ve yatmak dışında bir şey yapmıyorum pek. Aslında bir süredir yazmamamın başka bir nedeni daha var: ilaç kullanmam. Daha önceden psikiyatriste gittiğimi yazmıştım -ve ilaç verdiğini-. Aslında kullanmayacaktım ama bir şeyler oldu ve başlayayım dedim. Eh aslında işe yaradı ama kendimi hiç kendim gibi hissemedim. (Muhteşem cümlelerim) Öncelikle ilaç bende çok fazla uyku yaptı, esnemekten çenem ağrıdı. Evet kafamı rahatlattı ama her şey için bir isteksizlik oluştu içimde. Örneğin yazmak, çizmek,okumak,müzik dinlemek fazlasıyla gereksiz gelmeye başladı. En kötüsüde saçma sapan rüyalar dışında bir şey göremedim! "Ne var?" demeyin. Gördüğüm o muhteşem rüyalar sayesinde gerçek dünyadan az da olsa kopmak ve bambaşka evrenlerde gezinmek muhteşem bir duygu. İlacı bıraktığımdan beri o muhteşem rüyaları tekrar görmek gerçekten paha biçilemez! *-* (Aynı zamanda yazarken müzik dinlemeyi de özlemişim.) İlaç bitti zaten ve tekrar doktora gitmeye üşeniyorum açıkçası asfdf Hastane çok uzak kim uğraşıcak şimdi :(  Ayrıca istemiyorum robot gibi yaşamak.

Not: Oyun oynamanın dışında Orange is the New Black izledim açıkçası bu sezon diğerleri gibi çokta sarmadı aslında beni sıkan tek sahne Piperlı sahnelerdi -sen ne sürtük insansın Piper.- Şu "kullanılmış külot ticareti" muhabbeti çok sıktı beni ama yine de OİNB favorimdir, her türlü izlerim. (Ama en sonda Piper'ın yaptığı hamle çok iyidi hehe.) 


6 yorum:

 1. Rainadi-san çok özlettin kendini, 1 ay yazmadan durmak da vicdansızlık. ;-; Hangi üniversiteye gideceğin hakkında hiç bir fikrim yok ama istediğin yer olmasa bile umarım beklentilerini karşılayabilir.
  Çok bilmiş akrabaların bir diğer versiyonu gibiler her işi karışan, çok bilmiş, ahlak bekçisi kişiler. kızlar abartır tabi ama erkekler abartmaz. Pandaların soyu tükeniyor ama böyle insanların soyu tükenemedi, çok üzücü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eheheh bende özledim burayı cidden. *-* Teşekkürler Yuichi ^^ -sevdim bunu :D-

   Sil
 2. kaidan-chan tebrik ederim hayırlı olsun üniversiten ve yeni hayatın. umarım tahmininden çok daha iyi vakit geçirirsin orda ve çok güzel anıların olur. ^-^

  o apart şeysi var ya. aahh ah! bu ülke adamı zorla feminist yapar azizim.

  çok kısa yurtta kalmışlığım var üniversite zamanında. (istanbuldaydı, ailem karşıda kalıyordu da)
  çokkk sıkı olduklarını iddia ettikleri bir yurttu. ama bu yurtta evli adamlarla ilişkisi olan kızlar vardı ve herkes biliyordu. :/ öyle arkadaşta kalmak gibi şeylerin bunun daha ötesi bişi olduğunu hiççç düşünmüyorum. :/

  anneler babalar bu yüzyılda farkında değil mi acaba, bir şey yapmak isteyen insanı durduramayacaklarını? aksine, bir yerlere tıkmaya çalıştıkça inadına o çocuğun dış dünyayı daha da merak edeceğini ve daha çok hata yapacağını? olan senin gibi kendi yağında kavrulanlara oluyor. bahsettiğim yurtta ikinci öğretim kızların canına okuyolardı, ne saçma.

  oysa ne var arada çalışmak için arkadaşına gitse insanlar. umarım böyle saçmalıklara maruz kalmazsın. olumsuz konuştum affet ama sen olumlu düşün ^-^ görüşürüz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kafamdakini gerçekleştirirsem seneye başka bir üni.de olacağım ama olmazsa burayı da seveceğim gibi duruyor. :D
   Değil mi? Bir insan istiyorsa her türlü yolunu bulur ayrıca çocuğuna zamanında gerekli olan ahlakı verememişsen belli bir yaşa geldiğinde de bir şey yapamazsın.
   Ne olumluyum ne olumsuz, karşıma neler çıkacak bekliyorum. :D

   Sil
 3. Senin adına sevindim ve bir ay sonra geri dönmene de çok sevindim! Ehm..
  Daha da diyecek bir şey bulamıyorum doğrusu eheheh ^^"

  YanıtlaSil